SonYazılar

Klima Bakım

Klima; "Bina içi sıcaklık ve nem kontrol cihazlarına" verilen ortak isimdir. Klimalar hem ısıtma ve hemde soğutma işlevini yerine getirirler, yani sadece soğutma yapmazlar.

Klima Bakımı; bu klima cihazının temizlenmesi, klima parçalarının kontrolünün yapılmasıdır. devamı...

Baymak Klima Bakımı
Baymak

Baymak Klima Bakım Servisi

Baymak klima bakım servisi uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza bakım, montaj, klima sökme takma, klima yer değişimi, onarım ve periyodik bakım sözleşmesi hizmetleri vermektedir. Telefon numaramız 0212 234 4 234...

Beko Klima Bakımı
Beko

Beko Klima Bakım Servisi

Beko klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Dilerseniz size özel hazırlayacağımız periyodik klima bakım takvimi ile klima bakımınızı biz takip ederiz...

Bosch Klima Bakımı
Bosch

Bosch Klima Bakım Servisi

Bosch klima bakım servisi uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza bakım, montaj, klima sökme takma, klima yer değişimi, onarım ve periyodik bakım sözleşmesi hizmetleri vermektedir.

Cartel Klima Bakımı
Cartel

Cartel Klima Bakım Servisi

Cartel klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Telefon numaramız 0212 234 4 234..

Daikin Klima Bakımı
Daikin

Daikin Klima Bakım Servisi

Daikin klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Daikin markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Daylux Klima Bakımı
Daylux

Daylux Klima Bakım Servisi

Daylux klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Daylux markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Demirdöküm Klima Bakımı
Demirdöküm

Demirdöküm Klima Bakım Servisi

Demirdöküm klima bakım servisi, İstanbul Avrupa yakasında hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Klimanızın markası veya tipi ne olursa olsun 0212 234 4 234 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Diamond Electric Klima Bakımı
Diamond Electric

Diamond Electric Klima Bakım Servisi

Ayrıca şirketlerinizde bulunan klimaların periyodik bakımları için 0212 234 4 234 numaralı telefondan ya da iletisim@klimabakim.com mail adresinden bizlere ulaşabilir, 6 ayda bir düzenli şekilde yapılan periyodik klima bakımı için teklif isteyebilirsiniz.

Duro Klima Bakımı
Duro

Duro Klima Bakım Servisi

Duro klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Duro klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Electra Klima Bakımı
Electra

Electra Klima Bakım Servisi

Electra klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Electra klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Electrolux Klima Bakımı
Electrolux

Electrolux Klima Bakım Servisi

Klima bakım ve diğer klima servis ihtiyaçlarınız için 0212 234 4 234 numaralı telefondan Electrolux klima bakım servisini arayabilir, klima bakım yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

klimabakim.com

Firmamız her marka klima için bakım hizmeti sunmaktadır. Vrf (Vrv) klima sistemleri, split klimalar (duvar tipi), kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar için bakım hizmeti ve yıllık bakım anlaşması seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Vrf sistem klimalarınız varsa ya da çok sayıda klima kullanıyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bu Ay En Çok Bakım Yaptırılan Klima Markaları

Uyarı!

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

klimabakim.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından klimabakim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.