Amcor Klima Servisi

Amcor Klima Servisi

Amcor klima servisi, garantisi bitmiş her türde klima için profesyonel klima servisi hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında 72 noktaya klima tamiri, klima bakımı, klima montaj ve klima demontaj hizmetlerini garantili olarak sunmaktadır.

Klimaların ömrünü uzatıp, performanslı çalışmasını sağlayan klima bakımı, bulunduğu ortamı daha sağlıklı ve daha konforlu hale getirir. Hem yaşam alanlarını hem de klimaların sağlıklı kalması için periyodik olarak yapılması gereken Amcor klima bakımını ihmal edilmemesi uzmanlar tarafından sıklıkla önerilmektedir.

Amcor ve diğer markalara ait klimalarınız için bakım, onarım veya klima yer değişimi işlemlerinden her hangi birine ihtiyacınız olduğunda çağrı merkezimizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 ile 18:30 hizmet veren firmamız pazar günleri çalışmamaktadır. Yapılan işlemlerde kullanılan parçalar ilgili firmaların fabrikalarından sipariş edilmekte ve 1 yıl garantilidir.

Amcor Servisleri

Akaretler Amcor ServisiAkatlar Amcor ServisiAlibeyköy Amcor ServisiArnavutköy Amcor ServisiAtaköy Amcor ServisiAyazağa Amcor ServisiBahçeköy Amcor ServisiBahçelievler Amcor ServisiBakırköy Amcor ServisiBalat Amcor ServisiBalmumcu Amcor ServisiBayrampaşa Amcor ServisiBebek Amcor ServisiBeşiktaş Amcor ServisiBeyazıt Amcor ServisiAkaretler Amcor ServisiÇağlayan Amcor ServisiÇeliktepe Amcor ServisiCihangir Amcor ServisiDemirciköy Amcor ServisiDikilitaş Amcor ServisiElmadağ Amcor ServisiEminönü Amcor ServisiEmirgan Amcor ServisiEsenler Amcor ServisiEtiler Amcor ServisiEyüp Amcor ServisiFatih Amcor ServisiFerahevler Amcor ServisiFeriköy Amcor ServisiFındıklı Amcor ServisiFulya Amcor ServisiGayrettepe Amcor ServisiGöktürk Amcor ServisiGültepe Amcor ServisiHalaskargazi Amcor ServisiHalıcıoğlu Amcor ServisiHamidiye Amcor ServisiHarbiye Amcor ServisiHasköy Amcor Servisiİstiklal Amcor Servisiİstinye Amcor Servisiİzzetpaşa Amcor ServisiKabataş Amcor ServisiKağıthane Amcor ServisiKasımpaşa Amcor ServisiKilyos Amcor ServisiKurtuluş Amcor ServisiKuruçeşme Amcor ServisiLevazım Amcor ServisiLevent Amcor ServisiMaçka Amcor ServisiMaden Amcor ServisiMaslak Amcor ServisiMecidiyeköy Amcor ServisiNispetiye Amcor ServisiNişantaşı Amcor ServisiOkmeydanı Amcor ServisiOrtaköy Amcor ServisiOsmanbey Amcor ServisiPangaltı Amcor ServisiReşitpaşa Amcor ServisiRumelihisarı Amcor ServisiSarıyer Amcor ServisiSeyrantepe Amcor ServisiŞirintepe Amcor ServisiŞişli Amcor ServisiTaksim Amcor ServisiTarabya Amcor ServisiTeşvikiye Amcor ServisiTophane Amcor ServisiUlus Amcor ServisiYeniköy Amcor ServisiZekeriyaköy Amcor ServisiZincirlikuyu Amcor Servisi