Electra Klima Servisi

Electra Klima Servisi

Electra Klima servisi İstanbul Avrupa yakasında bir çok semt için klima bakım hizmeti sağlamaktadır. Yapılan işlemler titizlikle sonuçlandırılarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir. Klima bakım hizmetleri yanında diğer klima servis işlemleride gerçekleştiren firma, yapılan işlemleri ve periyodik klima bakım isteklerini online olarak takip eder. Yoğun günler hariç öğleden önce alınan servis istekleri aynı gün tamamlanır.

Electra Klima servisi yetkili Electra servisi değildir. Garantisi bitmiş her marka klima için istek doğrultusunda klima teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Garanti süresi dolmuş olan Electra markalı klimalara uzman ekibi ile özenli bir şekilde tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel ustalardan oluşan ekibiyle hataya asla yer vermemektedir. Eğitimli uzman kadrosu ile duvar tipi klimalardan, merkezi VRF klimalara kadar her marka ve tipte klimaların problemlerini çözüme kavuşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışı ile müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.

Kullanılan klimanın markasına göre ustalar yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgiyi iletirler. Bu sayede hizmet ile alakalı bütün detayları öğrenmek mümkündür. Klimalarda bakım hem kullanıcının hem de klimanın sağlığı için önemlidir. Klima bakımları düzenli olarak yapılmazsa çok farklı arıza durumları ile karşı karşıya kalınabilir. Klimada oluşmuş olan problemleri için esnek çözümler oluşturulur. Klima markası ve arızası ne olursa olsun firmayı arayabilirsiniz. Cihazınız çok gürültülü çalışıyorsa, su akıtıyorsa, kötü kokular geliyorsa, verimli soğutma ya da ısıtma yapmıyorsa hemen çağrı merkezini arayarak klima servisi talep edebilirsiniz.

Servis Bölgeleri

Akaretler Electra Klima ServisiAkatlar Electra Klima ServisiAlibeyköy Electra Klima ServisiArnavutköy Electra Klima ServisiAtaköy Electra Klima ServisiAyazağa Electra Klima ServisiBahçeköy Electra Klima ServisiBahçelievler Electra Klima ServisiBakırköy Electra Klima ServisiBalat Electra Klima ServisiBalmumcu Electra Klima ServisiBayrampaşa Electra Klima ServisiBebek Electra Klima ServisiBeşiktaş Electra Klima ServisiBeyazıt Electra Klima ServisiAkaretler Electra Klima ServisiÇağlayan Electra Klima ServisiÇeliktepe Electra Klima ServisiCihangir Electra Klima ServisiDemirciköy Electra Klima ServisiDikilitaş Electra Klima ServisiElmadağ Electra Klima ServisiEminönü Electra Klima ServisiEmirgan Electra Klima ServisiEsenler Electra Klima ServisiEtiler Electra Klima ServisiEyüp Electra Klima ServisiFatih Electra Klima ServisiFerahevler Electra Klima ServisiFeriköy Electra Klima ServisiFındıklı Electra Klima ServisiFulya Electra Klima ServisiGayrettepe Electra Klima ServisiGöktürk Electra Klima ServisiGültepe Electra Klima ServisiHalaskargazi Electra Klima ServisiHalıcıoğlu Electra Klima ServisiHamidiye Electra Klima ServisiHarbiye Electra Klima ServisiHasköy Electra Klima Servisiİstiklal Electra Klima Servisiİstinye Electra Klima Servisiİzzetpaşa Electra Klima ServisiKabataş Electra Klima ServisiKağıthane Electra Klima ServisiKasımpaşa Electra Klima ServisiKilyos Electra Klima ServisiKurtuluş Electra Klima ServisiKuruçeşme Electra Klima ServisiLevazım Electra Klima ServisiLevent Electra Klima ServisiMaçka Electra Klima ServisiMaden Electra Klima ServisiMaslak Electra Klima ServisiMecidiyeköy Electra Klima ServisiNispetiye Electra Klima ServisiNişantaşı Electra Klima ServisiOkmeydanı Electra Klima ServisiOrtaköy Electra Klima ServisiOsmanbey Electra Klima ServisiPangaltı Electra Klima ServisiReşitpaşa Electra Klima ServisiRumelihisarı Electra Klima ServisiSarıyer Electra Klima ServisiSeyrantepe Electra Klima ServisiŞirintepe Electra Klima ServisiŞişli Electra Klima ServisiTaksim Electra Klima ServisiTarabya Electra Klima ServisiTeşvikiye Electra Klima ServisiTophane Electra Klima ServisiUlus Electra Klima ServisiYeniköy Electra Klima ServisiZekeriyaköy Electra Klima ServisiZincirlikuyu Electra Klima Servisi