Akai Klima Servisi

Akai Klima Servisi

Akai Klima servisi İstanbul Avrupa yakasında bir çok semt için klima bakım hizmeti sağlamaktadır. Yapılan işlemler titizlikle sonuçlandırılarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir.

Klima bakım hizmetleri yanında diğer klima servis işlemleri de gerçekleştiren firmamız, yapılan işlemleri ve periyodik klima bakım isteklerini online olarak takip eder. Yoğun günler hariç öğleden önce alınan servis istekleri aynı gün tamamlanır.

Akai klima servisi parça değişimi gereken durumlarda markanın kendi orijinal yedek parçalarını kullanmaktadır. Cihazın ilk alındığı zamanlarında olduğu gibi (verimli ve bütün özellikleri çalışır halde) olması için, tamir işlemlerinde kullanılan yedek parçaların orijinal olan ürünlerden tercih edilmesi müşteri menfaatine çoğu zaman bir avantajdır.

Bozulan ürünlerin yedek parça üretimi durmuş ve piyasada bulunamıyorsa ikinci el ya da yan sanayi diye tabir edilen imitasyon parçalar kullanılabilmektedir. Eğer cihazın yedek parçası hala fabrikadan temin edilebiliyorsa, yan sanayi parça kullanımı her ne kadar fiyat açısından avantaj sağlasa da orijinal yedek parça ve aksesuarlar her zaman ilk tercih olmalıdır.

Akai klima servisi bu konuda size gerekli desteği vererek gereken durumlarda orijinal parça değişikliği yapacaktır. Klimalarınızın parça değişim ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde halletmesinin yanı sıra firma olarak tamir bakım hizmetleri ile ilgili de güven verebilir.

Hizmet Verilen Noktalar

Akaretler Akai Klima ServisiAkatlar Akai Klima ServisiAlibeyköy Akai Klima ServisiArnavutköy Akai Klima ServisiAtaköy Akai Klima ServisiAyazağa Akai Klima ServisiBahçeköy Akai Klima ServisiBahçelievler Akai Klima ServisiBakırköy Akai Klima ServisiBalat Akai Klima ServisiBalmumcu Akai Klima ServisiBayrampaşa Akai Klima ServisiBebek Akai Klima ServisiBeşiktaş Akai Klima ServisiBeyazıt Akai Klima ServisiAkaretler Akai Klima ServisiÇağlayan Akai Klima ServisiÇeliktepe Akai Klima ServisiCihangir Akai Klima ServisiDemirciköy Akai Klima ServisiDikilitaş Akai Klima ServisiElmadağ Akai Klima ServisiEminönü Akai Klima ServisiEmirgan Akai Klima ServisiEsenler Akai Klima ServisiEtiler Akai Klima ServisiEyüp Akai Klima ServisiFatih Akai Klima ServisiFerahevler Akai Klima ServisiFeriköy Akai Klima ServisiFındıklı Akai Klima ServisiFulya Akai Klima ServisiGayrettepe Akai Klima ServisiGöktürk Akai Klima ServisiGültepe Akai Klima ServisiHalaskargazi Akai Klima ServisiHalıcıoğlu Akai Klima ServisiHamidiye Akai Klima ServisiHarbiye Akai Klima ServisiHasköy Akai Klima Servisiİstiklal Akai Klima Servisiİstinye Akai Klima Servisiİzzetpaşa Akai Klima ServisiKabataş Akai Klima ServisiKağıthane Akai Klima ServisiKasımpaşa Akai Klima ServisiKilyos Akai Klima ServisiKurtuluş Akai Klima ServisiKuruçeşme Akai Klima ServisiLevazım Akai Klima ServisiLevent Akai Klima ServisiMaçka Akai Klima ServisiMaden Akai Klima ServisiMaslak Akai Klima ServisiMecidiyeköy Akai Klima ServisiNispetiye Akai Klima ServisiNişantaşı Akai Klima ServisiOkmeydanı Akai Klima ServisiOrtaköy Akai Klima ServisiOsmanbey Akai Klima ServisiPangaltı Akai Klima ServisiReşitpaşa Akai Klima ServisiRumelihisarı Akai Klima ServisiSarıyer Akai Klima ServisiSeyrantepe Akai Klima ServisiŞirintepe Akai Klima ServisiŞişli Akai Klima ServisiTaksim Akai Klima ServisiTarabya Akai Klima ServisiTeşvikiye Akai Klima ServisiTophane Akai Klima ServisiUlus Akai Klima ServisiYeniköy Akai Klima ServisiZekeriyaköy Akai Klima ServisiZincirlikuyu Akai Klima Servisi