Nişantaşı Klima Servisi
klimabakim.com

Nişantaşı Klima Servisi

14.04.2018   |  157 görüntüleme

Nişantaşı klima bakım servisi profesyonel ekibi sayesinde müşterilerine hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Klima bakımları, klima onarımları(tamirleri) ve klima montajlarını en kısa sürede yapabilirler. Nişantaşı klima bakım servisi personellerinin her biri eğitim almış deneyimli personellerdir.

Klima bakım işlemlerini kullanıcıların yapması önerilmez ve zaten tam anlamıyla bir bakım yapmaları mümkün değildir. Klima bakım ilaçları ve bir çok şeye ihtiyaç duyulmaktadır. Nişantaşı klima bakım servisinden klima bakım hizmeti almak için 0(212) 248 0 248 numarasını tuşlayarak çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz.

Klima bakım işlemleri şu şekildedir:

- Filtre Temizliği ve Bakımı

- Kompresör Amperajları Ölçümü ve Bakımı

- Evaparatör’ ün Kimyasal İlaçla Bakımı

- Dış Ünitenin Gaz Siboplarının değişmesi

- Dış Ünite Kondenser Bakımı

- Motor Kalkış Kitleri Bakımı

- Cihazların Elektrik Ölçümleri ve Tamiri

- İç Ünite Fan Motoru Bakımı

- Fan Motoru Bakımı

- Dış Ünitenin Yüksek Basınçlı Su Motoruyla Temizlenmesi

Klima Tamir

Nişantaşı klima bakım servisi klima bakımlarında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Nişantaşı klima bakım servisi klima arızalarını en kısa sürede çözerek müşterilerine klimalarını teslim etmektedir. Klimanızın onarılmasını Nişantaşı klima bakım servisi çalışanları tarafından yapılmasını isterseniz 0(212) 248 0 248 numarasını arayarak çağrı merkezinden sorunu belirterek randevu oluşturabilirsiniz.