Klima Bakım Teklif Formu

İşletmenizin karlılığını arttırmak için, klima bakım ve kontrol hizmetleri sunuyoruz. Bakım işlemleri belirlenen şekilde periyodik olarak gerçekleştirilir. Böylece kullanıcının bakım hizmeti ayarlama ve planlama ihtiyacı ortadan kaldırılır. Sözleşmeye dahil edilen bakım ve kontrol işlemleri hastanelerde bizim aldığımız düzenli sağlık taramalarıyla benzerdir.

Tüketiciye ait klima, servis ustası tarafından kontrol edilir. Herhangi bir anormallik belirtisi olup olmadığı titiz bir şekilde kontrol edilir. Detaylı kontrol sonuçlarıyla birlikte tavsiye ve öneriler tüketiciye belirtilir. Hastaneler, bilgisayar odaları, sabit sıcaklık ve nem odaları, üretim tesisleri ve bürolardaki klimalar için bakım sözleşmesini kuvvetle önerilir.

Fiyat Verimliliği

Planlanmış bakım cihaz bozulmalarını minimize eder. Arızalanma olasılığı azaldığı için cihaz hizmet ömrü uzar ve toplam bakım gideri azalır. Sabit bakım ücreti kolay bütçelendirme olanağı sağlar ve beklenmeyen arızalardan kaynaklanan onarım giderlerinin elimine edilmesini sağlar. Yıllık bakım bedeli tüketiciyle yapılan görüşmeye göre belirlenir. Bakım sözleşmesi pahalı spot servis giderini (ürün arızalandıktan sonra ürüne servis vermek) ortadan kaldırır.

Klima Bakım Teklifi için lütfen formu doldurun

Klima bakımı, adetli klima bakımı ve periyodik klima bakımları için lütfen formu doldurun. Hesaplı fiyatlarla size geri dönüş yapalım.

Klima bakım işlemleri yanında montaj, demontaj, onarım ve klima tesisat işlemlerinide gerçekleştiren firmamız da adetli klima montajlarında klima bakımı hediye.

Klima bakım isteklerinizi online olarak iletebilirsiniz.

klimabakim.com

Firmamız her marka klima için bakım hizmeti sunmaktadır. Vrf (Vrv) klima sistemleri, split klimalar (duvar tipi), kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar için bakım hizmeti ve yıllık bakım anlaşması seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Vrf sistem klimalarınız varsa ya da çok sayıda klima kullanıyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bu Ay En Çok Bakım Yaptırılan Klima Markaları

Uyarı!

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

klimabakim.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından klimabakim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.