SonYazılar

Klima Bakım

Klima; "Bina içi sıcaklık ve nem kontrol cihazlarına" verilen ortak isimdir. Klimalar hem ısıtma ve hemde soğutma işlevini yerine getirirler, yani sadece soğutma yapmazlar.

Klima Bakımı; bu klima cihazının temizlenmesi, klima parçalarının kontrolünün yapılmasıdır. devamı...

Siemens Klima Bakımı
Siemens

Siemens Klima Bakım Servisi

Siemens klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Siemens klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Siesta Klima Bakımı
Siesta

Siesta Klima Bakım Servisi

Klima bakım ve diğer klima servis ihtiyaçlarınız için 0212 234 4 234 numaralı telefondan Siesta klima bakım servisini arayabilir, klima bakım yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Sigma Klima Bakımı
Sigma

Sigma Klima Bakım Servisi

Sizlerin ve yakınlarınızın Sigma ve diğer markalara ait 3 adet ve üzeri klimalarınız varsa dilerseniz, toplu bakım yaptırarak iskontolu fiyatlardan yaralanabilirsiniz. Sigma klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Sunny Klima Bakımı
Sunny

Sunny Klima Bakım Servisi

Sunny marka split (duvar tipi) veya salon tipi klimanız varsa ve bakım yaptırmak istiyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan Sunny Klima bakım servisini arayabilirsiniz. Periyodik klima bakımı da yapıyoruz...

Toshiba Klima Bakımı
Toshiba

Toshiba Klima Bakım Servisi

Toshiba klima bakım servisi, marka farketmeden duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım – tamir ve montaj – söküm işlemlerini profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Tronic Klima Bakımı
Tronic

Tronic Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. Tronic klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Unionaire Klima Bakımı
Unionaire

Unionaire Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. Unionaire klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Vestel Klima Bakımı
Vestel

Vestel Klima Bakım Servisi

Vestel klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Dilerseniz size özel hazırlayacağımız periyodik klima bakım takvimi ile klima bakımınızı biz takip ederiz...

White Westinghouse Klima Bakımı
White Westinghouse

White Westinghouse Klima Bakım Servisi

White Westinghouse klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan White Westinghouse markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Zen Klima Bakımı
Zen

Zen Klima Bakım Servisi

Zen klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Telefon numaramız 0212 234 4 234..

Klima bakım işlemleri şu şekildedir:

- Fan Motoru Bakımı

- Filtre Temizliği ve Bakımı

- Evaparatör’ ün Kimyasal İlaçla Bakımı

- Dış Ünite Kondenser Bakımı

- Kompresör Amperajları Ölçümü ve Bakımı

- Motor Kalkış Kitleri Bakımı

- Cihazların Elektrik Ölçümleri ve Tamiri

- İç Ünite Fan Motoru Bakımı

- Dış Ünitenin Yüksek Basınçlı Su Motoruyla Temizlenmesi

- Dış Ünitenin Gaz Siboplarının değişmesi

Klima bakımınızı yaptırmak için bize 0212 231 1 231 - 0212 248 0 248 numaralarından ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede verilen adrese gelerek klima bakım işlemini gerçekleştirecektir.

klimabakim.com

Firmamız her marka klima için bakım hizmeti sunmaktadır. Vrf (Vrv) klima sistemleri, split klimalar (duvar tipi), kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar için bakım hizmeti ve yıllık bakım anlaşması seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Vrf sistem klimalarınız varsa ya da çok sayıda klima kullanıyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bu Ay En Çok Bakım Yaptırılan Klima Markaları

Uyarı!

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

klimabakim.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından klimabakim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.