SonYazılar

Klima Bakım

Klima; "Bina içi sıcaklık ve nem kontrol cihazlarına" verilen ortak isimdir. Klimalar hem ısıtma ve hemde soğutma işlevini yerine getirirler, yani sadece soğutma yapmazlar.

Klima Bakımı; bu klima cihazının temizlenmesi, klima parçalarının kontrolünün yapılmasıdır. devamı...

North Aire Klima Bakımı
North Aire

North Aire Klima Bakım Servisi

North Aire klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla North Aire klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Orcool Klima Bakımı
Orcool

Orcool Klima Bakım Servisi

Klima bakım ve diğer klima servis ihtiyaçlarınız için 0212 234 4 234 numaralı telefondan Orcool klima bakım servisini arayabilir, klima bakım yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Oreon Klima Bakımı
Oreon

Oreon Klima Bakım Servisi

Sizlerin ve yakınlarınızın Oreon ve diğer markalara ait 3 adet ve üzeri klimalarınız varsa dilerseniz, toplu bakım yaptırarak iskontolu fiyatlardan yaralanabilirsiniz. Oreon klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Panasonic Klima Bakımı
Panasonic

Panasonic Klima Bakım Servisi

Panasonic marka split (duvar tipi) veya salon tipi klimanız varsa ve bakım yaptırmak istiyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan Panasonic Klima bakım servisini arayabilirsiniz. Periyodik klima bakımı da yapıyoruz...

Profilo Klima Bakımı
Profilo

Profilo Klima Bakım Servisi

Profilo klima bakım servisi, marka farketmeden duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım – tamir ve montaj – söküm işlemlerini profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Regal Klima Bakımı
Regal

Regal Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. Regal klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Rubenis Klima Bakımı
Rubenis

Rubenis Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. Rubenis klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Samsung Klima Bakımı
Samsung

Samsung Klima Bakım Servisi

Samsung klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Dilerseniz size özel hazırlayacağımız periyodik klima bakım takvimi ile klima bakımınızı biz takip ederiz...

Samui Klima Bakımı
Samui

Samui Klima Bakım Servisi

Samui klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Samui markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Sanyo Klima Bakımı
Sanyo

Sanyo Klima Bakım Servisi

Sanyo klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Telefon numaramız 0212 234 4 234..

Seg Klima Bakımı
Seg

Seg Klima Bakım Servisi

Seg klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Seg markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Seikon Klima Bakımı
Seikon

Seikon Klima Bakım Servisi

Seikon klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Seikon markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Sharp Klima Bakımı
Sharp

Sharp Klima Bakım Servisi

Sharp klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Sharp klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

klimabakim.com

Firmamız her marka klima için bakım hizmeti sunmaktadır. Vrf (Vrv) klima sistemleri, split klimalar (duvar tipi), kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar için bakım hizmeti ve yıllık bakım anlaşması seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Vrf sistem klimalarınız varsa ya da çok sayıda klima kullanıyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bu Ay En Çok Bakım Yaptırılan Klima Markaları

Uyarı!

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

klimabakim.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından klimabakim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.