SonYazılar

Klima Bakım

Klima; "Bina içi sıcaklık ve nem kontrol cihazlarına" verilen ortak isimdir. Klimalar hem ısıtma ve hemde soğutma işlevini yerine getirirler, yani sadece soğutma yapmazlar.

Klima Bakımı; bu klima cihazının temizlenmesi, klima parçalarının kontrolünün yapılmasıdır. devamı...

Fuji Electric Klima Bakımı
Fuji Electric

Fuji Electric Klima Bakım Servisi

Sizlerin ve yakınlarınızın Fuji Electric ve diğer markalara ait 3 adet ve üzeri klimalarınız varsa dilerseniz, toplu bakım yaptırarak iskontolu fiyatlardan yaralanabilirsiniz. Fuji Electric klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Fujitsu Klima Bakımı
Fujitsu

Fujitsu Klima Bakım Servisi

Fujitsu marka split (duvar tipi) veya salon tipi klimanız varsa ve bakım yaptırmak istiyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan Fujitsu Klima bakım servisini arayabilirsiniz. Periyodik klima bakımı da yapıyoruz...

Funai Klima Bakımı
Funai

Funai Klima Bakım Servisi

Funai klima bakım servisi, marka farketmeden duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım – tamir ve montaj – söküm işlemlerini profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Galanz Klima Bakımı
Galanz

Galanz Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. Galanz klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

General Electric Klima Bakımı
General Electric

General Electric Klima Bakım Servisi

Klima bakımı aksatıldığında bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarından en iyi verimi en az maliyetle alabilmek için, düzenli olarak klima bakımı yaptırılmalıdır. General Electric klima bakım servisi telefon numarası 0212 234 4 234.

Goodman Klima Bakımı
Goodman

Goodman Klima Bakım Servisi

Goodman klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Dilerseniz size özel hazırlayacağımız periyodik klima bakım takvimi ile klima bakımınızı biz takip ederiz...

Haier Klima Bakımı
Haier

Haier Klima Bakım Servisi

Haier klima bakım servisi uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza bakım, montaj, klima sökme takma, klima yer değişimi, onarım ve periyodik bakım sözleşmesi hizmetleri vermektedir.

Hicon Klima Bakımı
Hicon

Hicon Klima Bakım Servisi

Hicon klima bakım servisi hızlı ve hesaplı bir şekilde klima bakım işlemlerini tamamlayarak, yapılan işlemleri online takip eder. Telefon numaramız 0212 234 4 234..

Highlife Klima Bakımı
Highlife

Highlife Klima Bakım Servisi

Highlife klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Highlife markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

Kelon Klima Bakımı
Kelon

Kelon Klima Bakım Servisi

Kelon klima bakımı hizmetini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiren firmamız, artık piyasada çok fazla bulunmayan Kelon markalı klimalar için bakım hizmetini gerçekleştirerek cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışmaktadır...

LG Klima Bakımı
LG

LG Klima Bakım Servisi

LG klima bakım servisi, İstanbul Avrupa yakasında hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Klimanızın markası veya tipi ne olursa olsun 0212 234 4 234 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

McQuay Klima Bakımı
McQuay

McQuay Klima Bakım Servisi

Ayrıca şirketlerinizde bulunan klimaların periyodik bakımları için 0212 234 4 234 numaralı telefondan ya da iletisim@klimabakim.com mail adresinden bizlere ulaşabilir, 6 ayda bir düzenli şekilde yapılan periyodik klima bakımı için teklif isteyebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Bakımı
Mitsubishi

Mitsubishi Klima Bakım Servisi

Mitsubishi klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Mitsubishi klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

klimabakim.com

Firmamız her marka klima için bakım hizmeti sunmaktadır. Vrf (Vrv) klima sistemleri, split klimalar (duvar tipi), kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar için bakım hizmeti ve yıllık bakım anlaşması seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Vrf sistem klimalarınız varsa ya da çok sayıda klima kullanıyorsanız, 0212 234 4 234 numaralı telefondan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bu Ay En Çok Bakım Yaptırılan Klima Markaları

Uyarı!

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

klimabakim.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından klimabakim.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.