Harbiye Klima Servisi
klimabakim.com

Harbiye Klima Servisi

12.04.2018   |  195 görüntüleme

Harbiye klima servisi yıllar boyunca müşterilerine teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Harbiye mevkiinde bulunan tüm müşterilerine klima montaj, klima bakım, klima tamiri hizmeti sağlamaktadır. Klimaların kullanım amacı kapalı ortamdaki ısının korunmasını sağlamaktır. Klimaların soğutma özelliği dikkat çekerken ısıtma özelliği de oldukça etkilidir.

Klima kapalı ortamdaki ısının stabilize işlemini yaparken bir yandan da kapalı ortamdaki havanın temizliğini de sağlamaktadır. Günümüzde artık neredeyse tüm evlerde klima bulunmaktadır. Sadece evlerde değil iş yerlerinde eğlence mekanlarında ve bir çok yerde kullanılmaktadır.

Sanayi bakanlığı tarafından açıklanan değerlere göre elektronik aletlerin kullanım ömrü 10 yıl olarak açıklanmıştır. Klimaların ömrü ise ortalama 7 yıl olarak belirtilmiştir. Klima arızaları bir çok nedenden dolayı olabilir. Bu sebeplere örnek verilecek olursa:

  • -Akım düzensizliği
  • -Elektrik kesintileri
  • -7 sene ve üzeri süredir kullanılıyor olması
  • -Periyodik bakımlarının yapılmaması gibi nedenlerden dolayı olabilmektedir.

Klima bakımları klimaların ömrünü uzatma ve verimliliğini arttırmanın yanı sıra klimanın hava temizleme özelliğinden dolayı sağlığınızı korumak için önemlidir. Harbiye klima servisi klimanızın bakım ihtiyacını profesyonel ekipleri sayesinde en doğru şekilde gerçekleştirecektir. Harbiye klima servisinin sunduğu klima bakım hizmtinden yararlanmak için 0(212) 248 0 248 numarasını arayarak çağrı merkezinden randevu alabilirsiniz.